Co děláme

Naší radostí je především vaše radost.

Růst (neboli roost 🙂 ) firem vnímáme na mnoha rovinách – a zdaleka ne jen na té ekonomické. Věříme, že je lepší lidi (zákazníky i zaměstnance) přitahovat než lákat. Aby s vámi chtěli pracovat, protože jste skvělí.

Chceme, aby vaše firma rostla do radosti – jak majitelů, managementu, tak aby u i koncoví pracovníci rádi pracovali.

 

Branding

Silná a zapamatovatelná značka. Jak se to projevuje? Říká se, že ve chvíli, „kdy vám shoří výrobní hala“. Co vám zbude?

Zbude vám například důvěra zákazníků, věrnost spolupracovníků, reference a povědomí o firmě. A nakonec třeba i to, že si vás zákazník vybere na základě jiného kritéria než ceny.

Atraktivní firma

Chcete zaměstnávat ty nejlepší lidi nebo toho, kdo je právě volný na trhu práce?

Motivace ke změně musí být silná, pokud jsou lidé někde zaměstnaní a ukotvení v jakési jistotě a pracovním kolektivu. Společně vytvoříme pozitivní motivaci a lidé k vám budou chtít přijít sami.

Design management

Vše do sebe musí zapadnout – web, pracovní prostředí, auta… a proto je potřeba uhlídat na všech úrovních požadovanou úroveň grafické prezentace.

Marketingové inovace

Jak říkal Baťa: Pohyb je život, stání smrt. I proto je nutné neustále inovovat a být lepší. Jen tak lze být stále nejlepší.

Tvoříme obsah

Každá firma má co říct, na to už jsme přišli dávno. Příběhy a silné stránky najdeme všude.

A pak to zpracujeme a dáme vědět světu!

Reklamní materiály

Snad odzvonilo těžkopádným materiálům. „Spotřebitel není blbec, ale vaše manželka.“ Veškeré materiály proto musí být zajímavé, jiné, přinést zážitek, něco neobvyklého.

 

Vedle toho běžně děláme…

  1. Dodáváme odvahu: víme, že není lehké se pustit do velkých akcí  – obhajoby změn, investic do komunikace, redesignu apod.
  2. Jsme dlouhodobí průvodci firem během těchto změn a adaptace na nové podmínky na trhu. Nejsme prodavači univerzálně „použitelných“ řešení – naopak, hledáme vaše konkrétní výhody, které následně komunikujeme světu. Udržujeme jasný komunikační i vizuální styl napříč všemi aplikacemi – tiskovinami, webem, ale i interiérovým designem apod.

Takhle začíná naše každá spolupráce

Naši zákazníci